• Fasádní obklady a podkladové rošty

  Zavěšené provětrávané fasády s velkou paletou dekorativních desek HPL – kompaktní desky exterior.

  Velký výběr dekorů a četné formy montáže zavěšených fasád poskytují architektům, stavitelům a projektantům maximální tvůrčí možnosti.

 • provětrávané fasády

  Neviditelné upevnění fasádních kompaktních desek lepením.

  K základnímu nosnému roštu jsou exteriérové laminátové desky nalepeny certifikovanými a velice kvalitními lepidly.

 • obkladové panely

  Velká paleta barev a dřevo- dekorativních laminátových desek umožňuje architekrům velmi kreativní řešení fasád objektů.

  – vysoká odolnost
  – barevná stálost
  – jsou samonosné
  – bezpečné
  – dekorativní
  – nekorodují

 • fasádní obklady

  Neviditelné upevnění fasádních panelů prostřednictvím mechanických závěsů.

  K neviditelnému mechanickému upevnění obkladových desek slouží závěsy vetknuté do desky z rubové strany.

O nás

Vážený návštěvníku, vítáme Vás na webu společnosti Frajt. Jsme výrobci a dodavatelé veškerého vybavení pro správně fungující zázemí zábavních středisek, hotelových komplexů, sportovišť a dalších zařízení. Nabízíme poctivou práci a kvalitní výrobky formou standardu, na nějž jsou naši zákazníci po dlouhá léta spolupráce zvyklí. Vážíme si přízně, jíž nám stávající zákazníci věnují a věříme, že i Vás přesvědčíme o výjimečnosti našich výrobků, systémů a služeb.

Kompletní vybavení pro standardní i náročné prostředí

Dodáváme a montujeme kvalitní šatní skříňky, které umíme na přání zabezpečit a vybavit pro maximální pohodlí a užitek ve spojení s mnohaletou odolností i v těch nejnáročnějších podmínkách. Instalujeme moderní zámkové systémy, ať již standardní mincovní systémy, tak i modernější elektronické a další. Na přání vybavíme váš provoz montovanými WC kabinkami, sportoviště kvalitními sprchovými kabinami či na pracovišti standardními převlékacími kabinkami a jejich doplňky.
Veškerá letní i zimní sportoviště, fitcentra, bazény či aquparky funkčně i esteticky doplní naše odolné, vzhledné a originální lavičky. Použitým materiálem a konstrukcí jsou lavičky vhodné jak do interiérů, tak pro venkovní použití. Zajistíme kompletní instalaci a výrobu na míru pro veškeré interiérové vybavení. Vaši restauraci vhodně dokreslí naše barové pulty, v bazénech a aquaparcích poctivé plavčíkárny. Do každého hotelu zakomponujeme originální recepční pulty a další…
S variabilně nastavitelným a rozšiřitelným platebním systémem EPOS dokonale pokryjete všechny potřeby náročného provozu, od agendy zaměstnanců přes evidenci zákazníků a jejich plateb, až po efektivní správu a export dat a účetních položek. Na přání sestavíme a dle požadavků na míru instalujeme nerezové celokovové turnikety všech standardních typů a určení.

Úspěšně rozšiřujeme služby

Pole působnosti jsme nedávno rozšířili i o další stavební části. Nabízíme nově fasádní i vnitřní obklady a systémy. Kompletně realizujeme instalaci provětrávaných fasád, fasád s kontaktní lepením či neviditelnými úchyty a další osvědčené způsoby montáže fasádních systémů a desek. Do interiérů montujeme ohýbané i skládané umyvadlové desky různých typů, barev a materiálů. Poskytujeme speciální dveře do mokrého prostředí s unikátními vlastnostmi odolávajícími teplotním a vlhkostním výkyvům. Náš nerez program vyplňuje poptávku všech typů zábradlí, držadel, turniketů a dalších, na míru vyrobených funkčních prvků z nerezu.
Vyberte si z našich služeb a výrobků. Kontaktujte nás, najdeme ideální řešení stavěné Vašim potřebám na míru.

Společnost Frajt je tu pro Vás, Frajt je vždy s Vámi!

centrála